Święto Babć i Dziadków w Klubie Seniora Drukuj

 

 

Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora został połączony z zabawą karnawałową i okazał się uroczą i ciekawą imprezą. Gościem honorowym spotkania była p. Marta Wcisło, która zaprezentowała cudeńka ze swojej pracowni decoupage, zapraszając jednocześnie na prowadzone przez siebie warsztaty w ,, Światowidzie”.


Można było obejrzeć ręcznie zdobione talerze, patery, torby, postarzane specjalną metodą dzbanuszki. A najważniejsze,że każdy bez względu na umiejętności może pod okiem p.Marty sam stworzyć takie cacka!

Podczas fety święta Babci i Dziadka nie mogło zabraknąć i wnuczków! Pani Ania P. przyszła na spotkanie ze swoim wnuczkiem, który po początkowym onieśmieleniu zechciał pozować do zdjęcia Laughing.


W dalszej części imprezy można było posłuchać znanych wierszy o Babciach i Dziadkach, jak i poczytać wzruszające i zabawne historie z książki ,,Balsam dla duszy babci” amerykańskich autorów. Była okazja także obejrzeć wystawę fotoreportażu z ostatniego Spotkania Noworocznego w Klubie i odnaleźć się na zdjęciach.

Przy herbacie i cieście pogawędzić w przyjaznej atmosferze. Po wykonaniu kotylionów seniorzy ruszyli na parkiet. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zdjęciach Laughing

 

20 stycznia 2016