We Are The Champions Drukuj

 

Nad tegorocznym muzycznym wydarzeniem z udziałem uczestników Dziecięcego Studia Musicalowego pracowały Monika Wiśniowska-Basel (scenariusz, przygotowanie wokalne zespołu i reżyseria) Marta Brendel (choreografia) oraz Hanna Zawadzka-Woźniak (kostiumy). Dwudziestka młodych aktorów w większości ma za sobą ubiegłoroczne doświadczenie współtworzenia spektaklu Dancing Queen. Ich najnowsze przedsięwzięcie, We Are The Champions, także zaprezentujemy na gościnnych deskach najważniejszej sceny musicalowej Wrocławia - Teatru Muzycznego Capitol!

próba generalna/ fot. Krzysztof Wilma

spektakl/przygotowania/ fot. Krzysztof Wilma

Trwa wielki koncert z okazji rozdania nagród Grammy z udziałem sławnych gwiazd. Nagrodę odbiera Whitney Houston, prezenterki przedstawiają kolejnych artystów, gdy nagle podczas Gali okazuje się, że w trakcie swojego występu znika nagle ze sceny Michael Jackson! Wybucha zamieszanie, relacja telewizyjna zostaje przerwana, a gdy po przerwie na scenę wchodzi Elvis Presley - jego występ też zostaje zakłócony tym razem wejściem trzech małych dziewczynek. Wszystkie mają na imię Zuzia! (Zuzia jak lalka nieduża) i proszą artystę, by śpiewał po polsku! Zamieszanie na gali narasta, a na scenie pojawiają się coraz dziwniejsi goście. By wyjaśnić te niezwykłe wydarzenia do akcji wkracza sam  Sherlock Holms!...

Musical We Are The Champions – to nie tylko galeria wspaniałych postaci współczesnego muzycznego show biznesu, ale także barwne odniesienie do świata ulubionych dziecięcych idoli. Spektakl stara się nas utwierdzić w przekonaniu, że jeśli podążamy za własnymi marzeniami, rozwijając swoje talenty i wyobraźnię, nawet gdy nie odniesiemy tak spektakularnego sukcesu, jak wielkie gwiazdy sceny, to i tak JESTEŚMY MISTRZAMI!

&
próba generalna

materiały filmowe/ Krzysztof Wilma

premiera: 30 maja 2016 godz. 18.00
spektakle: 31 maja 2016 o godz. 11.00 i 13.00

bilety 40/29 zł/ zakup biletów w ODT Światowid