Grafika na grudniowy weekend Drukuj

 

Weekendowe spotkania twórcze w Pracowni Grafiki to okazja do poznania graficznych technik i zmierzenia się z którąś z nich w praktyce. Praca przebiegać tu może w różnych konfiguracjach - można przyjść i doszkalać zdobyte wcześniej umiejętności, bądź jako nowicjusz próbować stworzyć swoją pierwszą graficzną odbitkę. Można też pracować w przyjacielskim lub rodzinnym teamie nad jakimś większym projektem (np karty z kalendarza). A wszystko to dzieje się pod okiem prowadzącej Pracownię, doradzającej, otwartej na pytania i współpracę Marty Lech.

Uczestnicy zajęć semestralnych w Pracowni Grafiki proszeni są o wcześniejsze zgłaszanie instruktorce swojego akcesu wzięcia udziału w warsztatach weekendowych.

Warsztaty weekendowe odbywają się w każdy drugi weekend miesiąca.

GRAFIKA NA WEEKEND - warsztaty dla dzieci (wiek 7+) oraz młodzieży i dorosłych

obowiązują zapisy: tel. 71 322 13 55
12-13 grudnia 2015; godz. 10.00-14.00
wstęp: 15 zł od osoby

Jednorazowa wejściówka dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat uprawnia do skorzystanie z 1,5 godzinnych warsztatów (w ramach godzin otwarcia pracowni).

Jednorazowa wejściówka dla młodzieży powyżej lat 14 oraz dla dorosłych obejmuje możliwość korzystania z warsztatu od 2-4 godzin (w ramach godzin otwarcia pracowni).

Pracownia Grafiki Artystycznej ODT Światowid ul. Szczytnicka 51 (wejście od ul. Polaka) Wrocław