facebook

Światowid

Światowid dla...

Ważne

Zajęcia - zmiany

mały kompozytor
taniec arabski

zajęcia plastyczne
Hanny Zawadzkiej-Woźniak

Zobacz szczegóły
 
Regulamin zajęć w ODT Światowid


UWAGA! Nowy regulamin!

Więcej …
 
URBANCARD Premium

20% zniżki na wybrane usługi

Więcej …
 
OK System już jest

Więcej …
 

Kalendarz Imprez

 «   Listopad 2022   »

PWśCPSN
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Julianna Willis Technology
Partnerzy

 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
 • Partnerzy ODT Światowid
DANCING QUEEN PDF Drukuj Email„Dancing Queen” z udziałem wybranych w ramach castingu uczestników w wieku 6-12 lat współtworzących Dziecięce Studio Musicalowe to pierwsza przygoda Ośrodka Działań Twórczych Światowid z musicalem. Kilkumiesięczna praca dzieci pod okiem współpracujących z Ośrodkiem instruktorów owocuje tu nie tylko przygotowaniem spektaklu, ale i specjalną dla nich nagrodą – pokazaniem przedstawienia na głównej musicalowej  scenie we Wrocławiu - w Teatrze Muzycznym Capitol.

Twórcy widowiska – Monika Wiśniowska-Basel i Tomasz Kęczkowski,  postawili na sprawdzone, rytmiczne i melodyjne przeboje szwedzkiej grupy ABBA, a miejsce akcji osadzili w szkole artystycznej. To tutaj bohaterowie przedstawienia odkrywać będą swoje talenty i  tak jak młodzi wykonawcy spektaklu przeżywać wielką artystyczną przygodę, nabywać doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązywać nowe przyjaźnie.

Suzi rozpoczyna naukę w klasie tanecznej z powodu presji ze strony rodziny. Nie potrafi się tu odnaleźć, czuje, iż taniec to nie jej powołanie. Nowe koleżanki się z niej śmieją, mówią że  trafiła do szkoły tylko dzięki pieniądzom rodziców,  ale i  ona sama na zajęciach radzi sobie kiepsko. Jest jej ciężko i tylko Maks wyciąga do niej pierwszy pomocną dłoń. Wszystko się zmienia, gdy Suzi odważy się publicznie zaśpiewać. Jej głos staje się przepustką do kontynuowania nauki, ale w klasie wokalnej, a szczęście z powodu otrzymania roli w szkolnym przedstawieniu nie ma granic!

To pierwsze wspólne przedstawienie dla uczestników grupy jest sporym wyzwaniem, ale gościnne progi Sceny Ciśnień  Capitolu wspierają młodych adeptów trudnej sztuki musicalowej w dniu premiery!

premiera 8 maja 2015 r. godz. 20.00
bilety: 15 zł od 29 kwietnia w kasach Capitolu
Scena Ciśnień Teatru Muzycznego Capitol
ul. Piłsudskiego 67, Wrocław

reżyseria i przygotowanie wokalne: Monika Wiśniowska – Basel
choreografia:  Tomasz Kęczkowski

występują:

Marta Bander, Amelia Błaszczyszyn, Mia Ćwirko-Nasierowska, Patrycja Hermińska, Julia Jagielska, Maja Kaczmarek, Emilia Kamińska, Julianna Kamińska, Amelia Kopeć, Milena Mazurska, Sofia Mchugh, Alexia Money-Kyrle, Oliwia Papierowska, Marta Piworowicz, Wiktoria Repeła, Zuzanna Rozensztrauch, Daniel Ryterski, Iga Tomala, Nela Tomala, Nadia Uczkiewicz, Julia Urbaniak, Wiktoria Voit, Kaja Wójcicka

producent: Ośrodek Działań Twórczych ŚWIATOWID

MONIKA WIŚNIOWSKA-BASEL

Absolwentka Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy (wydział wokalny, klasa Marka Bałaty oraz klasa fortepianu Stefana Gąsieńca). Jako wokalistka już pod koniec lat 90. zdobywała laury na polskich i zagranicznych festiwalach piosenki m.in. będąc 2004 roku półfinalistką popularnego programu „Idol” emitowanego w TV Polsat. Wraz z zespołem Soul City w 2012 roku znalazła się w finale programu X-Factor. Ma wieloletnie doświadczenie estradowe, a dziedziny muzyki szczególnie jej bliskie to  jazz, soul, funky, pop, gospel. Interesuje ją również kompozycja i aranżacja utworów oraz pisanie tekstów. Współpracowała m.in z zespołami Coffee Break (z którym nagrała debiutancką płytę) i Wbr Trio. Nadal czynnie koncertuje.

TOMASZ KĘCZKOWSKI

Tancerz, solista baletu Opery  Wrocławskiej, absolwent Szkoły Baletowej w Poznaniu. Współpracował ze szkołami tańca Reflex a potem Flex. Zamiłowanie do Hip-Hopu towarzyszy mu już od najmłodszych lat. Wykonał wiele kompozycji w tym stylu dla akrobatów z Wrocławia i Mistrzów Polski w akrobatyce sportowej. Instruktor tańca na młodzieżowych obozach tanecznych i akrobatycznych. Jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia Akro-Sport.

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

Zobacz koniecznie

Własnoręcznie i z polotem!

zajęcia rękodzieła artystycznego w piątek o 17.15
wejściówka 30 zł

Więcej …
 
Ze sztuką i poprzez sztukę

zapraszamy na film podsumowujący projekt

Więcej …
 
Nowe zajęcia

taniec na obcasach
zajęcia dla Pań!
zapisy i informacje 
tel: 504546926

 

 

 

 

Zaprzyjaźnione szkoły