EDULABA W USTCE Drukuj


Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na niezapomniane wakacje łączące warsztaty artystyczne z aktywnym wypoczynkiem i nauką języka angielskiego! Proponujemy zajęcia w dwóch grupach wiekowych. Zabierzemy Was nad piękny Bałtyk, do znanej nadmorskiej miejscowości USTKA.

PROGRAM JĘZYKOWY


Na program językowy złożą się warsztaty teatralne prowadzone przez angielskiego aktora i pedagoga oraz szereg zajęć fakultatywnych (m.in. angielski dzień sportu, klub czytelnika, klub gier planszowych). Warsztaty zwieńczy spektakl w języku angielskim wystawiony dla gości Ośrodka Wczasowego w Ustce oraz 13 lipca podczas Wielkiego Finału EDULABY w ODT Światowid we Wrocławiu!

WARSZTATY CERAMICZNE

Program warsztatów artystycznych skupiony będzie wokół tworzenia przedmiotów z gliny. To propozycja zajęć otwierających uczestników na własną wrażliwość i potencjał twórczy, rozwijająca wyobraźnię i zdol­ności manualne. Okazja, by poznawać świat materii, faktur, kolorów, kształtów i kompozycji. Warsztaty zostaną zakończone plenerowym wypałem powstałych prac oraz wernisażem w Galerii ODT Światowid we Wrocławiu 13 lipca 2013r.


SPORT I REKREACJA

Na terenie ośrodka znajdują się place zabaw, boiska sportowe, a duże połacie trawników zapewniają bezpieczną zabawę. Podczas kampusu nie zabraknie okazji do aktywnego wypoczynku na plaży oraz zajęć ruchowych  i spacerów w pobliskich lasach.

Dodatkową atrakcją będzie wycieczka do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach – miejsca obrazującego codzienne życie Słowińców (w programie zwiedzania są m.in. warsztaty pieczenia chleba).
Ośrodek „ALBATROS”

"Albatros" w Ustce dysponuje zagospodarowanym i bardzo zielonym terenem o powierzchni czterech hektarów, jest ogrodzony i zadrzewiony oraz posiada własne, zamykane zejście na plażę. Podczas kampusu do dyspozycji będzie też przestronna sala wyposażona w scenę do pro­wadzenia zajęć teatralnych i językowych.


Uczestnicy kampusu zajmą 5-osobowe, murowane domki z łazienkami. Ośrodek zapewnia pełne, smaczne i zdrowe wyżywienie (4 posiłki).

 

WIELKI FINAŁ EDULABY
13 lipca 2013
Ośrodek Działań Twórczych Światowid we Wrocławiu.

Przygotowany w Ustce spektakl w języku angielskim oraz wystawę prac ceramicznych powstałych podczas warsztatów zaprezentujemy w ramach Wielkiego Finału EDULABY

 


ORGANIZATORZY KAMPUSU

ODT „Światowid” Wrocław, ul. S. Sempołowskiej 54A,
tel. 71/348-30-10, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prospectus – inicjatywy edukacyjne, Wrocław, ul. Chopina 9B (SP36)
tel. 608-322-838, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Relacja foto-video z kampusów organizowanych w latach 2010-2012

dostępna jest na: www.facebook.com/prospectus.edu


ZAPISY I INFORMACJE

Zapisy jeszcze trwają!!!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Opłaty za kampus EDULABA

CENA: 1899,00ZŁ

Opłata manipulacyjna – 150 zł – w dniu zapisu

wpłata za kampus: 1749, 00 zł (możliwość wpłat ratalnych ustalana jest indywidualnie)

Dane do przelewu:

PKO Bank Polski SA 12 1020 5226 0000 6402 0416 0578

ODT ŚWIATOWID, ul. SEMPOŁOWSKIEJ 54A, 51-661 WROCŁAW

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, Kampus EDULABA

Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd,
program artystyczno-językowo-rekreacyjny, opiekę wychowawców, 
opiekę zdrowotną, ubezpieczenie NNW.

1-12 lipca 2013 r. – Ustka
13 lipca 2013 r. – finał Edulaby w Światowidzie

KAMPUS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ MIASTO WROCŁAW