Piernikowa Chata 2017 Drukuj

Zakończyliśmy etap przyjmowania prac na konkurs. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. Listę półfinalistów ogłosimy 10 marca 2017.

 

X FESTIWAL BAJKOPISARZY
„PIERNIKOWA CHATA” 2017 R.
TERMINARZ

 


konkurs na najpiękniejszą baśń/ etap pisemny

Termin nadsyłania prac: 28 lutego 2017r., termin ogłoszenia nazwisk  półfinalistów  - 10 marca  2017 r. – na stronie internetowej www.swiatowid.net.pl.

warsztaty żywego słowa

Warsztaty są bezpłatne i nieobowiązkowe, kierowane do finalistów etapu pisemnego, którzy przygotowują się do części ustnej koncertu. Poprowadzi je aktorka Teatru Lalek we Wrocławiu - Edyta Skarżyńska. Rolą warsztatów jest pomoc uczestnikom konkursu z zakresu przeanalizowania tekstu i przetransponowania go z formy pisanej na atrakcyjnie poprowadzoną prezentację „na żywo”. Prosimy o potwierdzanie chęci uczestniczenia w warsztatach na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Warsztaty odbywają się weekendowo: 18-19 oraz 25-26 marca 2017, szczegóły podamy razem z  ogłoszeniem listy półfinalistów.

 

GALA FESTIWALU – 31 marca 2017 r. godz. 10.00 
konkurs na najpiękniejszą baśń/ etap ustny

Gala to nie tylko 10 konkursowych magicznych opowieści, ale także prezentacje teatralne, program artystyczny oraz słodki poczęstunek dla publiczności, którą stanowią dzieci z klas uczestników konkursu. Publiczność przyznaje także nagrody!


warsztaty literackie z
Łukaszem Dębskim
1 kwietnia 2017 r. godz. 10.00 -14.00

Udział w warsztatach literackich jest nagrodą dla najlepszych bajkopisarzy (10. laureatów oraz osób wyróżnionych w etapie pisemnym konkursu).


Relacje z Gal lat ubiegłych